Які данні потрібно вказувати на резервуарах призначених для нафтопродуктів

Разное / Автоновости 25-янв-24, 01:01 279 0

Нафтопродукти через хімічний склад речовин та вибухонебезпечність вимагають ретельної підготовки резервуарів для зберігання та транспортування. Будь-які ємності, які використовуються, повинні мати маркування, що підтверджує заявлені технічні параметри та габарити. Широкий вибір резервуарів для нафтопродуктів та технічних рідин пропонує компанія ЦентрРезервуарСервіс: https://rezervuary.com/ua/g26593327-izgotovlenie-promyshlennyh-emkostej.

Які данні потрібно вказувати на резервуарах призначених для нафтопродуктів

Інформаційні шильди резервуарів для нафтопродуктів

Основним регламентуючим документом є Державний стандарт України 4454:2005 «Нафта і нафтопродукти. Маркування, пакування, транспортування та зберігання».

Резервуари, які використовуються для зберігання нафтопродуктів, повинні відповідати стандарту та ідентифікуватись шильдиком. Буквенна і числова інформація, яка розміщується на ньому, повинна мати розмір не менше 5/32".

На шильді резервуара для нафтопродуктів вказується стандарт API 650 і відповідний додаток. Також вказують рік випуску резервуару.

З усіляких технічних параметрів на шильді відзначають номінальну висоту та діаметр. Найчастіше для позначення одиниць виміру використовують дюйми та фунти, також допускаються інші одиниці виміру. Номінальна місткість у барелях (42 галони).

Які данні потрібно вказувати на резервуарах призначених для нафтопродуктів

До обов'язкової інформації відноситься проектний рівень рідини, її щільність і тиск, максимальна температура експлуатації у Фаренгейтах. На шильду резервуарів для нафтопродуктів вносять дані виробника: найменування та заводський номер. Додатково вказують номер резервуара, який надається замовником.

Вимоги до шильдиків резервуарів для нафтопродуктів

Безпосередньо інформаційний шильдик прикріплюють до обичайки поблизу люка, також допускається кріплення до підсилювального листа вище люка. Для кріплення використовується метод безперервного зварювання чи паяння по периметру. Для виготовлення шильди використовують корозійностійкі метали.

Якщо виготовлення та монтаж резервуара для нафтопродуктів виконується однією компанією, її найменування вказується у рядку виробника та виконавця монтажних робіт. Якщо резервуар вироблено та встановлено різними компаніями на шильді вказується два найменування. Також допускається приварювання двох окремих шильд. Резервуари для нафтопродуктів без належного маркування не допускаються до експлуатації та обслуговування.

Похожие новости

Добавить комментарий