Де вигідно купити пелети для опалення будинку на сезон

Автоновости 26-мар-24, 00:45 169 0
Де вигідно купити пелети для опалення будинку на сезон

Одним з найпопулярніших видів біопалива для опалення будинків в сьогоденні є пелети. Виготовляються гранули за технологією стиснення дрібних відходів деревини чи іншого екологічного матеріалу. В результаті отримують гранули циліндричної форми розміром 6-8 мм.

Вигідно купити в Україні пелети для опалення можна на сайті компанії Cortez, де реалізація продукції відбувається напряму від виробника, тому ціна на паливо приємно здивує. Виготовляються гранули для опалення з відходів сосни та дуба, що мають високий ступінь очищення. Це продукція EN Plus A1 стандарту, що свідчить про відповідність продукції європейським стандартам якості. На сайті вигідно замовити оптом палети для котлів, ціна при цьому повністю виправдовую покупку.

Де краще купити пелети для опалення (котлів) за вигідною ціною

Плануючи купити пелети для опалення важливо зупинити свій вибір на продукції, яка реалізується напряму від виробника. Маючи власне потужне виробництво, компанія відповідає за якість продукції та пропонує її за приємною вартістю. Якісне паливо для котлів забезпечує ефективний обігрів приватного будинку. Найбільш раціональним рішенням стане продукція, яка виготовляється згідно EN Plus A1 стандартом. Вона має високий ступінь теплотворності та низький рівень зольності.


Якісна продукція має сертифікати, тому при виборі необхідно звернути увагу на цей нюанс. Склад таких пелет повністю органічний. Для їх виготовлення застосовуються деревні відходи, що дозволяє зробити свій внесок в збереження ресурсів нашої планети.

Пелети для опалення: перевага в порівнянні з альтернативними видами палива

Однією з найбільших переваг палет для опалення у порівнянні з альтернативними видами є вироблення теплової енергії при низьких затратах. При цьому можна зазначити невисокий відсоток зольності, тобто відходів у процесі згоряння грану практично не залишається. Таким чином опалювальний пристрій набагато простіше обслуговувати.

Пелети для опалення є стовідсотково екологічним паливом під час згоряння якого не виникає неприємного запаху або шкоди для навколишнього середовища. У порівнянні з дровами для опалення приміщення на рік їх потрібно менше.

Використовуючи пресовані гранули за короткий термін можна пересвідчитись в їх економічності у порівнянні з платіжками за газ. Щоб вигідно купити пелети варто замовити їх оптом.

Похожие новости

Добавить комментарий