Як підключити черв'ячний мотор редуктор

Автоновости 26-мар-24, 01:31 155 0
Як підключити черв'ячний мотор редуктор

Черв'ячні мотор-редуктори є дуже популярним різновидом механічних передавальних систем. Завдяки мінімальній вартості, а також ряду технічних та експлуатаційних переваг, вони активно застосовуються в конструкції різного обладнання. Мале шумоутворення, плавний хід, а також здатність до самогальмування при відключенні електрики зробили мотор із черв'ячним редуктором незамінним компонентом обладнання для будівельних робіт, сільського господарства, промисловості тощо.

У цій статті ми розповімо, як підключити електромотор із черв'ячним редуктором до обладнання. А придбати його можна через каталог ТОВ «Електродвигун» - https://motory.in.ua/ua/g84353977-chervyachnyj-motor-reduktor.

Підключення електромотора із черв'ячним редуктором: загальні рекомендації

Особливо звертаємо вашу увагу, що не слід допускати до підключення черв'ячних мотор-редукторів осіб, які не мають спеціальної освіти. Загалом у рамках цієї процедури необхідно:

  • переконатися у правильній комутації обмоток електродвигуна;
  • встановити співвісно пов'язані вали мотор-редуктора та обладнання;
  • перевірити, щоб поле допуску діаметра валів, що вводяться в порожнистий вал, було h7;
  • переконатися у надійності з'єднання та фіксації вхідного валу з валом двигуна, а також вихідного валу з валом виконавчого механізму;
  • перевірити наявність та рівень олії;
  • встановити пружну муфту, якщо привід відчуватиме ударні навантаження;
  • перевірити опір ізоляції обмотки статора щодо корпусу (перетин провідників силового кабелю повинен відповідати потужності двигуна та номінальному значенню електричного струму).
Як підключити черв'ячний мотор редуктор

Навіть якщо підключенням електромотора із черв'ячним редуктором займається фахівець, він не повинен відходити від рекомендацій, прописаних в інструкції обладнання. Тільки в цьому випадку гарантії якості на мотор із черв'ячним редуктором від заводу залишаються актуальними.

Замовити черв'ячні мотор-редуктори за ціною виробника

Щоб вигідно купити мотор-редуктори черв'ячні від виробника, рекомендуємо відвідати його сайт. У цьому випадку ви отримуєте гарантії якості, а також можливість вибору з великого асортименту моделей. При цьому всі електромотори із черв'ячним редуктором поставляються з повним пакетом документації. Є комплектуючі для них. Завдяки цьому значно спрощується ТО моторів із черв'ячним редуктором надалі.

Похожие новости

Добавить комментарий